Topunky - Umělá

Jak jsem vylezl ze sklepa

Drazí čtenáři.
Nemohu jinak, než se pochlubit a zvěstovat horkou novinku. Po náročné několikaleté korespondenci se všemi možnými i nemožnými (s těmi hlavně) nakladatelstvími, po neúspěšných domluvách s prodejci, od těch mega až po ty zapadlé, po období, kdy už jsem na vše rezignoval a celý náročný proces vzniku knihy nesl na svých bedrech sám od napsání až po prodej, přináším zlomovou zprávu.

Veškeré mé knihy v elektronické podobě zakoupíte pravděpodobně u všech prodejců e-knih od Palmknihy po Alzu. Ale to už tu bylo. A nyní si vám dovoluji představit knihkupce, který zařadil fantasy ságu Aforkalypsa na své portfolio. Jeví se to více než logické, že server, který se zabývá fantasy světem, neopominul jednoho malého českého pisálka a zařadil jeho produkty do prodeje.

Ale Fantasyobchod.cz není jen o prodeji knih. Nakoupíte zde široký sortiment z fantasy i sci-fi světa, šperky, kostýmy, deskové hry...a teď už i Aforkalypsu.

U Croma, toto ale trvalo!

 

Novinky

10. duben 2021
10. duben 2021

Něco o mě

Textař, "zpěvák" a spisovatel. To je asi tak ve zkratce vše, čím se v životě zabývám, nad rámec běžných radostí, jako je péče o rodinu či docházka do zaměstnání. Táta vždycky říkal, dělej to pořádně nebo se na to vyser. Jsem hodný syn a poslechl jsem. Důležité věci dělám pořádně a na zbytek... však vy víte!