Drazí čtenáři.
Nemohu jinak, než se pochlubit a zvěstovat horkou novinku. Po náročné několikaleté korespondenci se všemi možnými i nemožnými (s těmi hlavně) nakladatelstvími, po neúspěšných domluvách s prodejci, od těch mega až po ty zapadlé, po období, kdy už jsem na vše rezignoval a celý náročný proces vzniku knihy nesl na svých bedrech sám od napsání až po prodej, přináším zlomovou zprávu.

Veškeré mé knihy v elektronické podobě zakoupíte pravděpodobně u všech prodejců e-knih od Palmknihy po Alzu. Ale to už tu bylo. A nyní si vám dovoluji představit knihkupce, který zařadil fantasy ságu Aforkalypsa na své portfolio. Jeví se to více než logické, že server, který se zabývá fantasy světem, neopominul jednoho malého českého pisálka a zařadil jeho produkty do prodeje.

Ale Fantasyobchod.cz není jen o prodeji knih. Nakoupíte zde široký sortiment z fantasy i sci-fi světa, šperky, kostýmy, deskové hry...a teď už i Aforkalypsu.

U Croma, toto ale trvalo!

 

Vrah se skrývá v poli je hudební CD, které vyjde v roce 2020.

Za doprovodu kytary zde zpívám texty o životě. Žádné téma není tabu, opírám se do komunity LBGTHCHKRDTN, stejně jako do našich přeschopných politiků, bývalého i současného režimu, tlusťochů, kurev, cikánů, opěvuji lásku, přátelství a Petera Sagana.

Již brzy zdarma ke stažení.

Rum&Troll je excesivní duo složené ze mě (texty, zpěv, hudba) a Romana Sigmunda (kytary, hudba).

Zdravím příznivce tištěné literatury, neohrnující nos nad digitální podobou.

Jak jistě víte, chystám se ještě časem dopsat třetí povídkovou knihu. Něco už mám napsané, jako třeba povídku v 6:30 na značky, kde jsem zúročil veškeré své zkušenosti s lidmi z průmyslu. Pásmo z gázy je zase trpký povzdech o zneužívání pomocné ruky a nebudu lhát, že to nemá nic společného s Palestinou. Další povídka Krumlowski, má být poctou pro Charlese Bukowskiho, muže, který bývá zařazován mezi beatníky, ačkoli se tomu vždy bránil.

Novinky

Něco o mě

Textař, "zpěvák" a spisovatel. To je asi tak ve zkratce vše, čím se v životě zabývám, nad rámec běžných radostí, jako je péče o rodinu či docházka do zaměstnání. Táta vždycky říkal, dělej to pořádně nebo se na to vyser. Jsem hodný syn a poslechl jsem. Důležité věci dělám pořádně a na zbytek... však vy víte!