Knihy

FANTASY SÁGA AFORKALYPSA

Jak to všechno vzniklo? Při hraní online hry Age of Conan, jsem prožil fantastický večer, který jsem se formou povídky snažil zachytit pro ty, kteří u toho ten večer nebyli. Pak bylo povídek víc. Nakonec se z toho stala kniha. Kniha o čaroději Rumblitzovi, který chodí světem a páchá zlo na zlu. O čaroději, který myslí o několik tahů napřed, za roh a do vývrtky.

A ty postavy, se kterými se stýká! Hřmotní válečníci, tiší asasíni, obdařené ženy, panovační vládci, drzí spratci a samozřejmě bohové.

Existuje staré proroctví, které hovoří o čtyřech jezdcích, kteří se objeví před koncem světa. A je to jen proroctví? Chystá se konec světa? A otázka základní: Na čí stranu se ti jezdci postaví?

Máte jedinečnou možnost to zjistit a prožít ty příběhy s nimi...

Aforkalypsa_1_page.png

CO UŽ VYŠLO, A CO VÁS TEPRVE ČEKÁ

~ Aforkalypsa ~

~ Aforkalypsa ~

e-kniha | audiokniha | Koupit knihu

Vydáno - 2010
První úžasný příběh čaroděje Rumblitze a jeho party. A bude to bolet!


~  Záhadný grimoár ~

~ Záhadný grimoár ~

e-kniha | Koupit knihu

Vydáno - 2018
Pokračování příběhu o čaroději Rumblitzovi, kterého na loď už nikdo nedostane!~ Zdrhej,  poutníče! ~

~ Zdrhej, poutníče! ~

e-kniha | Koupit knihu

Vydáno - 2019
Třetí pokračování příběhů čaroděje Rumblitze. A opět to někoho bude mrzet.

~ Horší než oni ~

~ Horší než oni ~

e-kniha | Koupit knihu

Vydáno - 2020
Čaroděj Rumblitz je daleko. Vládce Crabathor brání zemi. Ale někdo musí ještě chránit trůn!

~ Tantrická síla ~

~ Tantrická síla ~

 Vydáno 2020
Tantrové mají velký den, na který pozvou i Rumblitze. Ten sebou ovšem bere Yorika a tak na sebe problémy nenechají dlouho čekat.


 
~ Soumrak mágů ~

~ Soumrak mágů ~

Vydáno 2020
Rumblitz s Yorikem se účastní velkého magického turnaje, po jehož zahájení je zavražděn předseda poroty. A rozhodně se nejedná o poslední oběť.


 
~ Dáma z hvězd ~

~ Dáma z hvězd ~

Vydáno 2021
Na Zem se řítí čarodějnice, která se dostane do kolize s magií. A pak už se dostanou do kolize s magií všichni. Díl, který odhalí krutost žen.


 
~ Čelenka z peří ~

~ Čelenka z peří ~

Datum vydání podzim 2021
Yorik na výpravě do ztraceného města, kde se setkává se zvířecími bohy, kteří ke komunikaci obvykle používají obětní nože. Ale čelenku si může nasadit jen jeden.

~ Tma ~

~ Tma ~

Datum vydání Vánoce 2022
Starý dobrý Umejtés se někam poděl. Zmizel i jeho syn a protože neštěstí chodí ve trojici, ztratilo se i Slunce. Začíná hra o nejrychlejší stíny...

~ K branám Karaka ~

~ K branám Karaka ~

Datum vydání neurčeno
Existuje místo, kde je soustředěna veškerá síla světa. Každý by ho chtěl mít jen pro sebe, ale jen někomu se to podaří. A nejčastější poslední slova? "A kurva!"

~ Poslední jezdec ~

~ Poslední jezdec ~

Datum vydání neurčeno
A je to tady. Čeká se na posledního jezdce, aby mohlo dojít k Aforkalypse. Kdo to bude, je ho vůbec třeba a bude to stačit?

Novinky

10. duben 2021
10. duben 2021

Něco o mě

Textař, "zpěvák" a spisovatel. To je asi tak ve zkratce vše, čím se v životě zabývám, nad rámec běžných radostí, jako je péče o rodinu či docházka do zaměstnání. Táta vždycky říkal, dělej to pořádně nebo se na to vyser. Jsem hodný syn a poslechl jsem. Důležité věci dělám pořádně a na zbytek... však vy víte!